Конкурс для експертів: Third Parties Calls EOSC Future – Call for RDA External Evaluators

Кінцева дата подачі заявок: 30 червня 2023 Галузь:

Опис

Альянс дослідницьких даних (Research Data Alliance, RDA) в рамках проєкту EOSC Future оголошує конкурс на участь експертів, які стануть зовнішніми оцінювачами низки різноманітних грантів, що фінансуватимуться впродовж проєкту EOSC Future (квітень 2021 – вересень 2023). Експерти відповідатимуть за оцінку заявок, поданих у відповідь на відкриті конкурси RDA. EOSC Future має на меті створити пул міжнародних зовнішніх оцінювачів для підтримки процесів прийняття рішень щодо надання цих грантів.

В рамках принципів прозорості та залучення громадськості, проєкт залучатиме зовнішніх експертів-оцінювачів для підтримки процесу прийняття рішень щодо надання грантів на відкритих конкурсах RDA в Європі.

Заплановані гранти є різноманітними та різноплановими, щоб залучити різні зацікавлені сторони до активної участі та внеску в EOSC. Вони будуть зосереджені на дисциплінарній та галузевій підтримці, підтримці зустрічей RDA / EOSC, а також грантах на стандарти та впровадження, дослідженнях та діяльності дослідників на початку кар’єри, спільноті практиків та амбасадорів галузей, а також закликах до відкритих та керованих спільнотою технічних рішень для підтримки та кураторства результатів RDA в контексті EOSC. Розмір грантів варіюється від 7 тис. євро до 50 тис. євро, залежно від конкурсу, оголошення будуть численними і регулярними, очікується, що вони будуть оголошуватися щомісяця впродовж усього терміну реалізації проєкту.

Що потрібно для того, щоб стати зовнішнім експертом?

Зовнішні оцінювачі працюватимуть віддалено через платформу EOSC Future Grants Platform і відповідатимуть за оцінку заявок, поданих у відповідь на відкриті конкурси АРР. АРР прагне мати широкий пул зовнішніх оцінювачів з різним досвідом, щоб забезпечити гнучкість при розподілі заявок.

Оцінювачі будуть регулярно відбиратися з пулу відповідно до необхідного досвіду та з метою забезпечення відсутності конфлікту інтересів при виконанні ними своїх обов’язків в якості оцінювачів.
Перед початком виконання своїх обов’язків оцінювачам буде запропоновано підписати угоду про відсутність конфлікту інтересів та конфіденційність, перш ніж вони будуть допущені до виконання своїх обов’язків.

З відібраними оцінювачами будуть укладені контракти до кінця проєкту EOSC Future (вересень 2023 року), а кількість заявок, які будуть оцінені, буде залежати від необхідного досвіду, відсутності конфлікту інтересів і т.д.

Докладна інформація.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Конкурс для експертів: Third Parties Calls EOSC Future – Call for RDA External Evaluators”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *