KYKLOS 4.0 №2

$150,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Гнап Андрій Миколайович

Borodiuk Andrii

 

Кінцева дата подачі заявок: 15/10/2022 Категорії: ,

Опис

KYKLOS 4.0 – відкритий конкурс №2 шукає консорціуми під керівництвом малого та середнього бізнесу до трьох організацій для проведення виробничих експериментів з використанням послуг і технологій проекту KYKLOS 4.0.

 

Відкритий конкурс запрошує подавати пропозиції щодо розробки інноваційного рішеннядля виробничого сценарію, за яким їм доведеться провести пілотний експеримент у виробничому середовищі. Визначений сценарій має бути розглянутий шляхом розробки рішення, яке використовує одну або більше послуг, вибраних із платформи KYKLOS 4.0 , які мають бути інтегровані та перевірені як частина визначеного експерименту. Запропоновані рішення мають продемонструвати  високий інноваційний потенціал  і бути  готовими до вивчення можливостей комерціалізації до кінця періоду експерименту .

 

KYKLOS 4.0 – Відкритий конкурс №2 віддаватиме пріоритет пропозиціям, які зможуть продемонструвати вплив підходу KYKLOS 4.0* для широкого кола промислових користувачів. Крім того, пропозиції повинні чітко демонструвати роль циклічного виробництва та економіки в їхніх експериментах.

 

Експерименти мають проводитися протягом восьми місяців, розділених на три етапи: планування (1 місяць), впровадження (6 місяців) і комерціалізація та стійкість бізнесу (1 місяць).

Гранти до 150 000 євро

Проекти від консорціумів під керівництвом малого та середнього бізнесу до трьох організацій можуть отримати до 150 000 євро з обмеженням 60 000 євро на компанію.

Доступ до технологій KYKLOS 4.0

Доступ до технологічних компонентів KYKLOS 4.0, які будуть інтегровані в рамках експериментів; технічна підтримка від власників компонентів.

Підтримка бізнесу

Індивідуальне бізнес-навчання, навчання, підтримка у визначенні ціннісних пропозицій, тестування бізнес-ідей та визначення додаткових можливостей фінансування.

Видимість і просування

Підтримка для підвищення зовнішньої видимості та просування проекту та результатів, у тому числі серед потенційних інвесторів, а також доступ до відповідних заходів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “KYKLOS 4.0 №2”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Є що обговорити?