AI REGIO

$100,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Support Matchmaking
Borodiuk Andrii

 

Кінцева дата подачі заявок: 29.07.2022 Галузь: Технології:

Опис

Метою другого відкритого конкурсу проекту AI REGIO є відбір до 17 експериментів, запроваджених МСП :

• 10 експериментів типу A : проекти з одним учасником (МСП), застосовні до ТЕМИ №1 та ТЕМИ №2
• 7 експериментів типу B : міні-консорціуми (SME + DIH + необов’язковий третій партнер), застосовні до ТЕМИ №1, ТЕМИ №2 і ТЕМА №3

Ці експерименти AI REGIO націлені на розширеня поточного портфеля рішень «AI for Manufacturing»; розширення доменів AI REGIO Champions ; та безпосередню користь для МСП в недостатньо представлених регіонах, з перспективою приєднатися до ініціативи VANGUARD . Вибрані МСП або консорціуми отримають фінансову підтримку  в розмірі до 100 000 євро.

ТЕМА №1

Manufacturing Data Spaces and Data4AI

Основна мета пропозицій ТЕМА № 1 — створити підготовлені масиви даних для виробництва, демонструючи при цьому переваги підвищення цінності виробничих даних до того, як вони будуть використані в передових програмах ШІ. Дані, отримані з різних джерел, мають різні значення для подальшого аналізу та характеризуються неоднорідними рівнями якості, тому необхідний гнучкий і настроюваний конвеєр якості даних. AI REGIO визначає архітектуру високого рівня для додатків Data4AI і рекомендує використовувати наскрізні конвеєри даних. Пропозиції в цій темі надають наскрізні бізнес-сценарії, що відображають реальні галузеві проблеми, а також визначають і вимірюють реалістичні керовані даними KPI бізнесу. 

ТЕМА №2

AI for Manufacturing Applications and AI-on-demand Platform contributions

ТЕМА №2 охоплює декілька областей, таких як розумне виробництво, інтелектуальні системи обслуговування продуктів, гнучкі та динамічні ланцюги створення вартості, індустрія 5.0 та взаємодія людини та ШІ.
Очікується, що експерименти із застосуванням AI REGIO wave 2 сприятимуть створенню європейської платформи штучного інтелекту на вимогу як єдиного в ЄС знання, технології, інструменти, послуги та експертів у сфері штучного інтелекту. Платформа діє як посередник передачі знань з досліджень у кілька бізнес-доменів, серед яких виробництво.
Основна мета пропозицій ТЕМА №2 — розробка передових додатків штучного інтелекту для виробничих продуктів, процесів, ланцюгів створення вартості, які могли б збагатити платформу штучного інтелекту на вимогу в одному або обох з наступних аспектів:
• Активи AI, тематичні дослідження у виробничій вертикалі порталу AI4Europe.
• Експерименти та ресурси AI Marketplace експериментальної установки AI4Europe ACUMOS.

ТЕМА №3

AI дидактичні фабрики для виробництва та експерименти TERESA

Мережа дидактичних фабрик AI REGIO (DFs) має на меті побудувати екосистему експериментальних установ, які могли б поєднувати аспекти розвитку навичок фабрик навчання/навчання з практичними технологіями «тестування перед інвестиціями» Пілотування аспектів європейських центрів цифрових інновацій та AI TEF для Manufacturing calls у програмі Digital Europe.
Крім того, в мережі AI REGIO DF, TERESA може працювати з метою експериментування з етичними аспектами взаємодії людини та ШІ, пов’язаними, наприклад, з безпекою, перебуванням, комфортом та прийняттям людьми-працівниками; покращення умов праці на робочих місцях та соціальне включення окремих незахищених категорій працівників.
Основною метою пропозицій ТЕМА №3 є розробка експерименту, керованого МСП, з використанням послуг ремотізації, що надаються DF (DIH). Експерименти TERESA щодо взаємодії людини та ШІ та регуляторних питань також можуть бути реалізовані за бажанням.

 

https://www.airegio-project.eu/open-call-2

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “AI REGIO”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Є що обговорити?


Support
25 days 18 hours ago

Цікавий кол

Support
25 days 17 hours ago

так, дійсно цікавий

Member

В побуті існує думка, що штучний інтелект (ШІ) може чимось загрожувати людству, але на сьогодні ми маємо абсолютно протилежний стан речей. Застосування елементів ШІ в промисловості – це один з найпотужніших факторів, який дозволяє підвищити продуктивність праці, значно покращити якість продукції та знизити її собівартість. На сьогодні вже відома значна кількість успішних застосувань ШІ, зокрема виробництво роботизованих систем, саморухомі автомобілі, розумні помічники та порадники, широкий спектр застосувань у медицині, віртуальні подорожі, моніторинг соціальних мереж, маркетингові та інші боти, інструменти для обробки звичайної мови. Цей список щоденно розширяється. На мою думку, саме таку мету переслідує цей колл. Ті представники малого та середнього бізнесу, які раніше усвідомлять необхідність застосування ШІ у своєму виробництві матимуть значні переваги у майбутньому перед тими, хто притримується традиційних підходів у бізнесі. Важливість цього коллу також у тому, що він не обмежує сферу застосування ШІ та включає всі основні етапи його впровадження, а саме підготовку даних, розробку застосунків та методичний супровід впровадження. Колл також пропонує використовувати з цією метою європейські платформи та інструменти, що безумовно істотно полегшить вихід на європейські ринки та забезпечить інтерес європейського бізнесу до ваших наробок