AMULET

$60,000.00

Кінцева дата подачі заявок: 22 березня 2023 Категорій: , , , ,

Опис

Метою AMULET є створення нових ланцюжків створення вартості за допомогою проектів, які сприятимуть проникненню передових легких матеріалів у чотирьох секторах: автомобільному, аерокосмічному та авіаційному, енергетиці та будівництві. Запропонована діяльність має стосуватися розробки та впровадження демонстраційних заходів щодо технології та системи, застосовних до одного з відкритих завдань, публічно оголошених у цьому відкритому конкурсі, з одного з трьох типів легких матеріалів (композитів на основі полімерів, композитів з керамічною матрицею та сплави легких металів) для чотирьох секторів: автомобільної, аерокосмічної та аеронавтики, енергетики та будівництва.

Для кого: Консорціум з 2-3 МСП

Технологія або застосування: розробка легких матеріалів: композити на полімерній основі, композити з керамічною матрицею, сплави легких металів.

Індустрії: автомобільний, аерокосмічний та аеронавтичний сектори, енергетика та будівництво

Сума: 60000 євро.

Посилання на детальний опис AMULET

Як подаватись: онлайн реєстрація на сайті.

Які переваги?

Самодостатня структура бізнесу та нові ринкові можливості; Фінансова підтримка до 26 проектів на стадії техніко-економічного обґрунтування; Фінансова підтримка до 7 проектів на стадії демонстрації та подальшого розвитку; Постійна підтримка в технічних і бізнес-темах через навчальні матеріали;

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “AMULET”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *