BonsAPPs

$30,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Support Matchmaking
Borodiuk Andrii

Кінцева дата подачі заявок: 15.06.2022-1 Галузь: Технології:

Опис

Отримайте до 30 000 євро  на підтримку низькотехнологічних МСП у розробці рішень AI

Ми шукаємо фізичних осіб та/або юридичних осіб, юридично зареєстрованих у будь-якій із країн-членів ЄС та асоційованих країн H2020, які можуть підтримувати завдання навчання моделі ШІ
(наука про дані), розробки ШІ та інтеграції
 до низькотехнологічних МСП, відібраних у Європейські проекти.

Проекти BonsAPP і StarwAI були створені відповідно до стратегії ЄС щодо штучного інтелекту для побудови екосистеми досконалості, яка може підтримувати розвиток і впровадження ШІ в Європейському Союзі, яка буде взаємодіяти з платформою ШІ AI4EU.

https://ai-talents.fundingbox.com/

В проекті доступні 2 пропозиції

  1. Допомога малим і середнім підприємствам перейти в цифровий формат, дозволивши їм отримати доступ, впровадити та використовувати ШІ простим і доступним способом за допомогою ШІ як служби для платформи Deep Edge ( Bonseyes Marketplace ).
  2. StairwAI надає доступ на платформу AI-on-demand , який здійснює автоматичне встановлення відповідності між вимогами малого та середнього бізнесу та активами платформи AI-on-demand (постачальники хмарних послуг та експерти з AI).

Як е працює

1. Надішліть свій профіль через онлайн-форму

2. Команди BonsAPP і StarwAI розглянуть вашу пропозицію з мінімальними вимогами до проекту (додаткову інформацію дивіться в Інструкціях щодо кожного проекту)

3. Підтверджені таланти ШІ отримають інформацію про їх підтвердження електронною поштою, а також отримають відповідність та оплату за надання послуг у кожному проекті.

 

https://bonsapps.fundingbox.com/

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “BonsAPPs”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *