CELTIC-NEXT

$50,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Borodiuk Andrii

 

Кінцева дата подачі заявок: 21.10.2022 Категорії: ,

Опис

CELTIC-NEXT із задоволенням оголошує конкурс на підтримку нових проектних ідей для майбутнього осіннього конкурсу CELTIC-NEXT.
Цей конкурс є ідеальною можливістю для реалізації проектів у сфері комунікацій нового покоління для цифрового суспільства, які сприяють розвитку сталого світу. Ми запрошуємо вас взяти участь, залучити та дослідити новаторські можливості разом із Кластером CELTICNEXT.
Подавши заявку та взявши участь у конкурсі CELTIC-NEXT, ваша організація може отримати доступ до національного державного фінансування вашого науково-дослідного проекту.

На сьогоднішній день CELTIC визначив, профінансував і виконав 163 проекти в усіх сферах досліджень загальним обсягом понад 1,2 мільярда євро. Сприяючи цим спільним науково-дослідним проектам, кластер CELTIC зробив великий внесок, щоб допомогти Європі залишатися конкурентоспроможною в галузі інформаційних і комунікаційних технологій.
Кластер CELTIC, керований галуззю, і його бачення були викладені в документі CELTIC Scope and Research Areas .

На додаток до всього обсягу Стратегічної дорожньої карти CELTIC, CELTIC також шукає проекти в галузі конвергенції неземних мереж і наземних мереж , оскільки ми розвиваємо наше партнерство з Європейським космічним агентством 

Деякі державні органи, що фінансують проект, також висловили додатковий інтерес до: цифровізації економіки завдяки технологіям ІКТ , чистого зростання , дистанційної охорони здоров’я та догляду , розширеного виробництва, критичних комунікацій для надзвичайних ситуацій , відкритих RAN , приватних мереж , AI для Massive MIMO , IoT , I-IOT і теми 6G .

https://bscw.celticnext.eu/pub/bscw.cgi/d112938/Final-EUREKA-CELTIC-AUTUMN-CALL-2022-for%20projects%20proposals.pdf

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “CELTIC-NEXT”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Є що обговорити?