CELTIC-NEXT

$50,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

 

Кінцева дата подачі заявок: 24.05.2023 Категорії: , , Технології: ,

Опис

CELTIC-NEXT із задоволенням оголошує конкурс на підтримку нових проектних ідей для майбутнього весняного конкурсу CELTIC-NEXT.
Цей конкурс є ідеальною можливістю для реалізації проектів у сфері комунікацій нового покоління для цифрового суспільства, які сприяють розвитку сталого світу. Ми запрошуємо вас взяти участь, залучити та дослідити новаторські можливості разом із Кластером CELTICNEXT.
Подавши заявку та взявши участь у конкурсі CELTIC-NEXT, ваша організація може отримати доступ до національного державного фінансування вашого науково-дослідного проекту.

На сьогоднішній день CELTIC визначив, профінансував і виконав 176 проекти в усіх сферах досліджень загальним обсягом понад 1,2 мільярда євро. Сприяючи цим спільним науково-дослідним проектам, кластер CELTIC зробив великий внесок, щоб допомогти Європі залишатися конкурентоспроможною в галузі інформаційних і комунікаційних технологій.
Кластер CELTIC, керований галуззю, і його бачення були викладені в документі CELTIC Scope and Research Areas .

Як завжди, вітаються пропозиції, які стосуються будь-якої теми стратегічної дорожньої карти CELTIC S у цьому виклику знизу вгору. Окрім дорожньої карти, CELTIC також розглядає  конвергенцію неземних і наземних мереж, цифровізацію економіки завдяки технологіям ICT , Clean Growth , Remote Health & Care , Advanced Manufacturing, Critical Coms for Emergencies , Open RAN , Private Networks , AI for Massive MIMO , IoT , I-IOT, ICT Technologies for support Metaverses таТеми 6G .

Про конкурси CELTIC-NEXT

У конкурсах CELTIC-NEXT можуть брати участь будь-які компанії, великі промислові підприємства, малі компанії, університети та науково-дослідні організації, а також компанії з-поза меж країн ЄВРОПИ. Заявки на участь у конкурсі CELTIC-NEXT мають високий рівень успішності – зазвичай 50-60% поданих заявок стають діючими проєктами. Конкурси CELTIC передбачають низький рівень управлінських витрат, що дозволяє легко пристосовуватися до нових проєктних ситуацій. Крім того, загальний бюджет проєкту, як правило, становить від 1 млн. євро до 70 млн. євро і включає від 2 до 50 партнерів. Типова тривалість проєкту становить від 24 до 36 місяців.

CELTIC-NEXT Spring Call 2023

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “CELTIC-NEXT”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *