change2twin 2nd open call

$10,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Kotsar Oleg
Borodiuk Andrii

 

Кінцева дата подачі заявок: 12.09.2022-1-1 Галузь: Технології:

Опис

2-й відкритий конкурс ваучерів на оцінку

Для цього 2 – го відкритого конкурсу ми шукаємо виробничі підприємства малого та середнього бізнесу та середньої капіталізації, зацікавлені у розробці та впровадженні технологій і систем, застосовних до цифрових близнюків. Буде відібрано до 30 виробничих малих і середніх підприємств і компаній середньої капіталізації , які отримають детальний аналіз їхньої ситуації та 3 різні «рецепти» від сертифікованого DIH Цей план буде містити перелік різних технологій, що відповідають сценарію використання і рекомендації інтегратора, який бажає їх реалізувати. До 30 бенефіціарів отримають до 10 000 євро одноразової допомоги.

Діяльність, на яку поширюється Ваучер оцінки та яку виконуватиме вибраний DIH, буде:

  • Оцінка бізнес-потенціалу використання цифрового двійника
  • Вибір найбільш пливових рішень.
  • Надання цільових планів впровадження на основі безпечних пропозицій постачальників рішень як на місцевому ринку, так і на ринку ЄС.
  • Аналіз застосування для ведення більш прибуткового бізнесу.

Фінансування використовується лише для оцінки у виробничих малих і середніх підприємствах кінцевих користувачів, а не для постачальників технологій. Кінцевими користувачами є виробничі підприємства малого та середнього бізнесу та підприємства середньої капіталізації, які безпосередньо залучаються до рішень DigitalTwinning.

Мінімальний рівень оцифрування для компаній, які подають заявку на відкритий конкурс, становить 2 , при якому цифрові системи в організації значною мірою пов’язані одна з одною та обмінюються даними, щоб забезпечити бізнес-додатки та програмне забезпечення відповідною інформацією.

Assessment Voucher

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “change2twin 2nd open call”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Є що обговорити?