Change2Twin – Deployment Voucher – 2nd Open Call

(2 відгуків)

$90,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Kotsar Oleg

Pupena Oleksandr

Borodiuk Andrii

Степанець Олександр

Кінцева дата подачі заявок: 16 квітня 2023 року Категорій: , , , , , , ,

Опис

Проект для виробничих підприємств малого та середнього бізнесу та підприємства середньої капіталізації, які бажають підвищити свою конкурентоспроможність шляхом впровадження технології Digital Twinning. Програма підтримки, що включає фінансування та технічне наставництво, допоможе подолати цю проблему шляхом розробки та впровадження технології цифрових близнюків. Компанії, які подають заявку на цей відкритий конкурс, в ідеалі вже досягли рівня цифровізації 31, що означає, що вони переважно вже використовують інформаційні панелі, а дані важливих бізнес-процесів, таких як виробництво, стають доступними за допомогою датчиків. Мінімальний рівень оцифрування для компаній, які подають заявку на відкритий конкурс, становить 2, при якому цифрові системи в організації значною мірою пов’язані одна з одною та обмінюються даними, щоб надати бізнес-додаткам і програмному забезпеченню відповідну інформацію.

Для кого: МСП.

Технологія або застосування: Впровадження технології Digital Twinning.

Індустрії: Виробництво.

Сума: 90000 євро.

Детальна інформація про грант (необхідна реєстрація на платформі).

Сайт гранту.

Що це дасть малим і середнім підприємствам і компаніям середньої капіталізації?

Ви візьмете участь в 11-місячній програмі підтримки для впровадження цифрової технології Twinning для підвищення конкурентоспроможності вашої компанії.

Ви отримаєте:

До 90 000 євро як разова сума для покриття витрат на розгортання та впровадження технологій і систем, застосовних до цифрових близнюків для виробництва.

Технічне наставництво для підтримки розгортання Digital Twin на кожному етапі його впровадження від вимог користувача до специфікацій проекту.

2 відгуки для Change2Twin – Deployment Voucher – 2nd Open Call

  1. Pupena Oleksandr

    Кому цікавий даний call приєднуйтеся до групи, там є форму з обговореннями https://matchmaking.appau.org.ua/groups/digitaltwins/

  2. Zhukov Yuriy

    Дякую за запрошення! Таки дуже цікавий call. Спробуємо “вскочитив в цей потяг”, якщо поталинить.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *