Digital Resilient Europe for Advanced Manufacturing (DREAM)

$30,000.00

Кінцева дата подачі заявок: 25 травня 2023 Категорій: , , , ,

Опис

MESAP бере участь у проекті DREAM EUROCLUSTER (напрямок DIGITAL), орієнтованому на цифрове та інтелектуальне виробництво. Він спрямований на підтримку діяльності кластерів, спрямованої на МСП, з метою прискорення адаптації цифрових технологій та процесів для перетворення виробничих компаній на більш “зелені” та цифрові.

DREAM запровадить механізм каскадного фінансування інноваційних ваучерів для підтримки розгортання 35 проєктів з цифрової екосистеми у виробничому контексті для більш цифровізованого сектору з акцентом на ефективне управління ресурсами.

В рамках цього відкритого конкурсу DREAM відбере до 35 спільних проектів. Загальний бюджет конкурсу DREAM Open Call становить 1 050 000 євро.

Загальна мета конкурсу DREAM Open Call полягає у фінансовій підтримці малих та ринково орієнтованих проектів за участю МСП, що складаються з інтеграції та використання цифрових технологій у виробничому середовищі. Фінансова підтримка DREAM надаватиметься консорціумам, які подадуть заявку на конкурс DREAM Open Call і продемонструють, як впровадження інноваційних цифрових технологій сприяє “зеленому” переходу виробничих процесів, особливо щодо покращення та більш ефективного використання ресурсів (енергії, води, матеріалів, сировини). Він також має на меті прискорити доступ на ринок нових цифрових продуктів і послуг, що надаються технологічними МСП, які застосовуються у виробничій сфері, зміцнюючи інновації та економічне зростання в Європі.

До складу консорціуму повинні входити щонайменше 2 партнери:

 • Партнер 1 = МСП з цифрового сектору
 • Партнер 2 = приватна компанія з промислового сектору

Заявники повинні бути юридичними особами, розташованими в одній з країн-учасниць Програми єдиного ринку (SMP), а саме

 • Країни-члени ЄС (включаючи заморські країни та території (ЗКТ));
 • Країни, що не є членами ЄС: перелічені країни Європейської економічної зони ЄЕЗ та країни, пов’язані з частиною COSME Програми Єдиного ринку (перелік країн-учасниць).

 

Принаймні одна юридична особа консорціуму (цифровий МСП або кінцевий користувач) повинна бути заснована в країні одного з партнерів консорціуму DREAM, тобто у Франції, Італії, Бельгії або Румунії.

Консорціум повинен об’єднувати суб’єктів щонайменше з двох різних регіонів Європи NUTS 1 з країн, що відповідають критеріям. Заохочуються заявники з країн ЄС-13.
Всі організації, що подають заявку як один консорціум, повинні бути незалежними одна від одної (без капітальних або особистих зв’язків).

Максимальний обсяг фінансування на один проект становить 30 000 євро у формі одноразового гранту. Право на отримання фінансування мають лише малі та середні підприємства.

DREAM Open Call надаватиме фінансову підтримку двом різним видам діяльності, а саме

 • Діяльність зі створення прототипів буде спрямована на компанії, які вже провели техніко-економічне обґрунтування та мають потребу в розробці прототипу, витрачаючи зусилля на мініатюризацію, тестування, експерименти, створення MVP тощо (TRL 6).
 • Демонстраційні дії будуть спрямовані на компанії, які вже розробили та протестували прототип, але мають потребу продемонструвати його ефективність у більшому масштабі, в реальних умовах (TRL 7-8).

Очікувані технології у відкритому конкурсі DREAM – це цифрові технології, які можуть сприяти вирішенню проблеми сталого розвитку та стійкості процесів:

 • Штучний інтелект, великі дані та аналітика
 • Інтернет речей (IoT)
 • Хмарні обчислення
 • Автономна робототехніка
 • Імерсивні технології (AR/VR)
 • Імітаційне моделювання
 • Системна інтеграція
 • Кібербезпека

Очікувані галузі промисловості, що розглядаються у відкритому конкурсі DREAM Open Call, включають обробну промисловість, в тому числі електроніку, нанотехнології, автомобілебудування, машинобудування, аерокосмічну, медичну та фармацевтичну галузі, будівництво, енергетику та комунальні послуги, морську (військово-морську) промисловість, металообробку, хімічну промисловість, харчову промисловість, логістику, поліграфію, текстильну промисловість, промисловість предметів розкоші, косметику, деревообробку, папір, меблі, споживчі товари та інші.

Сайт проєкту

Докладна інформація

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Digital Resilient Europe for Advanced Manufacturing (DREAM)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *