DIGITbrain Second Open Call

$100,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Support Matchmaking
Borodiuk Andrii

Кінцева дата подачі заявок: 31.05.2022 Галузь: Технології:

Опис

DIGITbrain — це інноваційна програма ЄС, яка надає малим і середнім підприємствам легкий доступ до цифрових двійників. Використовуючи Digital Twins, компанія може раціоналізувати виробничий процес, робити прогнози щодо очікуваних відмов обладнання та прогнозувати потреби в технічному обслуговуванні.

Цей відкритий конкурс зосереджений на залученні третіх сторін (особливо виробничих та ISV SME та середніх компаній) для проведення експериментів для  перевірки рішення DIGITbrain  та підвищення конкурентоспроможності МСП шляхом передачі інноваційних рішень  ширшій виробничій спільноті. Експерименти проводитимуться у тісній співпраці з центрами цифрових інновацій та технічними партнерами Центрів компетенції. Ця взаємодія має розпочатися під час підготовки пропозицій, коли DIH та технічні партнери центрів компетенції виступають як бізнес- та технічні підтримки для заявників. Потім ця співпраця продовжиться під час розгортання та виконання експериментів.

ВИМОГИ ДО ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ КОНСОРЦІУМІВ
  1. Мінімальна кількість партнерів у експериментальному консорціумі має включати:
    • Один  кінцевий користувач (переважно МСП); і
    • Один  технічний партнер , який виступає в якості незалежного постачальника програмного забезпечення (ISV), інженера або консультанта з програмного забезпечення.
  2.  Усі треті сторони мають походити з європейських держав-членів, асоційованих країн або Великобританії [1]
  3. Згідно з правилами ЄС, жодна третя сторона не має права отримувати більше 100 000 євро від Horizon 2020 I4MS та SAE Open Calls [2] .

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “DIGITbrain Second Open Call”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *