DIH-World

$95,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Support Matchmaking
Borodiuk Andrii

 

Кінцева дата подачі заявок: 28.06.2022 Категорій: , , , , , , Технології: , , , , ,

Опис

Проектний консорціум DIH-World запускає свій другий відкритий конкурс, щоб вибрати та підтримати до 20 експериментів, орієнтованих на МСП .

Відкритий конкурс DIH-World призначений для підтримки експериментів з цифровізації за участю DIH та МСП з виробничого сектору. Інноваційні експерименти отримають до 95 000 000 євро на підтримку інтеграції цифрових технологій у процеси, продукти чи послуги малого та середнього бізнесу.

Відібрані інноваційні технологічні експерименти приєднуватимуться до спільноти DIH-World, сприяючи взаємодії та транскордонному співробітництву між DIH та SME, а також між DIH з Європейської мережі.

DIH-World шукає інноваційні експерименти в Європі , які інтегрують цифрові технології в процеси, продукти або послуги виробничих МСП . Інноваційні експерименти – це проекти, які будуть реалізовані консорціумом, що складається з малого та середнього бізнесу та центру цифрових інновацій.
СЕКТОРИ

ТЕКСТИЛЬ

ЛОГІСТИКА

МОБІЛЬНІСТЬ

ВИРОБИ ИЗ ГУМИ ТА ПЛАСТМАСІВ

ЕЛЕКТРИЧНЕ ТА ОПТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

ТЕХНОЛОГІЇ

Інноваційні експерименти відкриті для будь-якої з наступних технологій, оскільки вони сприяють підвищенню рівня цифровізації МСП-учасників:

Розумне моделювання; робототехніка; Інтернет речей; Кіберфізичні системи; 3D друк; Аналітика даних; Штучний інтелект; Хмарні технології; Високопродуктивні обчислення; Лазерні технології; Когнітивні автономні системи; Взаємодія людина-робот; кібербезпека; Датчики.

https://dihworld.eu/second-open-call/

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “DIH-World”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Є що обговорити?