EIT Community AI Challenge

$20,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Borodiuk Andrii

 

Кінцева дата подачі заявок: 30/09/2022 Категорії: ,

Опис

EIT Community AI Challenge

Штучний інтелект (ШІ) у всіх на думці. Він потрібний усім, він має бути у всіх. Але що це насправді дає на практиці і які вимоги я маю виконати як компанія, щоб створити для себе додану вартість? Щоб відповісти на ці питання, не тільки для виробничого сектору, EIT KICs об’єднали свої зусилля у спільноті EIT AI.

Спільнота EIT AI була заснована з метою підтримки технологічних, етичних, правових та соціально-економічних аспектів, які стимулюють дослідницький та промисловий потенціал ЄС у галузі ІІ, а також ставлять ШІ на службу європейським громадянам та економіці. І сьогодні у вас є шанс стати активною частиною цієї спільноти. Ми шукаємо корпорації або малі та середні підприємства з наших партнерських мереж, які хочуть вирішити свої проблеми цифровізації та трансформації сталого розвитку за допомогою рішень ШІ.

Ми раді повідомити, що наразі ми включаємо спеціальний сектор для AI Challenges для українських компаній.

У зв’язку з цією зміною термін подання заявок на AI Challenges було продовжено до 30 вересня

Що ти маєш робити?

Насамперед, нам потрібен опис вашого проекту. Просто заповніть прикладений шаблон і відправте його нам не пізніше 30 вересня.
По-друге, ви можете знайти Інструмент зрілості ШІ на нашому веб-сайті (https://ai.eitcommunity.eu/ai-maturity-tool/ ). Ми просимо вас заповнити це для нас як першу базову оцінку вашої готовності до ШІ. Це дуже допоможе нам зрозуміти вашу проблему детальніше і вирішити її за допомогою наступних кроків. Це займає близько 10 хвилин і є обов’язковою вимогою під час виконання завдання.

Що відбувається далі?

Ми обираємо найкращі завдання та починаємо пошук можливого постачальника рішень.
Корпорації одержують від нас попередній вибір постачальників рішень. Згодом ми організуємо двосторонні зустрічі із обраними вами кандидатами.

Чим закінчується випробування ІІ?

З заключним заходом та врученням грошових призів командам-переможцям. Призовий фонд (20 000 євро на команду) призначений для впровадження PoC у корпоративному масштабі.

Якщо ви є постачальником рішень ІІ:

Ви спеціалізуєтесь на рішеннях ІІ та хочете працювати з нашими корпоративними партнерами над їхніми завданнями? Давайте зв’яжемося з вами і надішлемо вашу презентацію до 30 вересня!

https://ai.eitcommunity.eu/ai-challenge/

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “EIT Community AI Challenge”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Є що обговорити?