EIT Food

$40,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Support Matchmaking
Borodiuk Andrii

Кінцева дата подачі заявок: 03.06.2022 Категорії: ,

Опис

TeamUp поєднує провідних технологів з професіоналами підприємницького бізнесу та підтримує їх на шляху до спільного створення справді ефективних агропродовольчих підприємств.
У Південній та Східній Європі існує тривожна різниця між кількістю інноваційних агропродовольчих технологій, розроблених в університетах, та кількістю таких технологій, які надходять на ринок. Наше дослідження показує, що ефективні стартапи з сильними командами мають кращі можливості для комерціалізації перспективних агропродовольчих рішень і трансформації нашої продовольчої системи.

TeamUp — це 7-місячна програма, яка знаходить та поєднує блискучих інноваторів із сумісними та доповнювальними профілями. TeamUp надає важливі інструменти та підтримку для створення вашого стартапу, включаючи рекомендації експертів, навчання світового класу, наставництво, спілкування та фінансування. Ці нові команди будуть розвиватися для створення міцних стосунків із співзасновниками з узгодженими цілями та цінностями.

Огляд програми

  • Застосування 

Подайте заявку як технолог, стартап на ранній стадії АБО як бізнес-фахівець. Розкажіть про свій досвід та мотивацію приєднатися до програми.

  • Метчінг

Зустрічайте різноманітних і досвідчених новаторів, які можуть допомогти вам створити ефективний агропродовольчий бізнес. EIT Food полегшить процес пошуку партнерів, щоб гарантувати, що ви об’єднаєтеся з людиною, яка відповідає вашому баченню та цінностям.

  • Розвідка

У своїй новій команді створюйте, тестуйте та перевіряйте ціннісні пропозиції та бізнес-модель вашого агропродовольчого рішення. Протягом цього 3-місячного етапу отримайте тренінги EIT Food, коучинг та підтримку експертів, а також стипендію в розмірі 2000 євро на команду. Дізнайтеся, як ви і ваш новий співзасновник працюєте разом.

  • Градація

Наприкінці програми команди презентують свої знання та презентують свої плани на майбутнє експертній групі. Панель обере найперспективніші команди, які отримають фінансування від EIT Food (до 40 000 євро).

У 2022 році програма TeamUp запрацює повністю онлайн.

https://www.eitfood.eu/projects/teamup

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “EIT Food”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *