euROBIN Technology Exchange Programme

$60,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Кінцева дата подачі заявок: 10.05.2023 Категорії: ,

Опис

Тема: Робототехніка та ШІ

euROBIN – це мережа передового досвіду, яка об’єднує європейську експертизу в галузі робототехніки та штучного інтелекту (ШІ). Вона створить єдину загальноєвропейську платформу для досліджень і розробок. Вперше велика кількість видатних дослідницьких лабораторій по всій Європі спільно досліджують робототехніку на основі штучного інтелекту. Цілі включають як значні наукові досягнення з ключових питань робототехніки на основі ШІ, так і зміцнення наукової робототехнічної спільноти в Європі шляхом надання інтегративної платформи для спільноти. Мережа відкрита для всієї робототехнічної спільноти і надає механізми каскадного фінансування, щоб подвоїти кількість своїх членів протягом наступних років.

Як мережа, euROBIN має на меті не тільки об’єднати найвидатніші центри робототехніки та втіленого ШІ в Європі в якості основних партнерів, а й залучити до співпраці на різних рівнях в Європі в якості основних партнерів, але й залучити до співпраці на різних рівнях європейську спільноту робототехніки в цілому. європейську робототехнічну спільноту в цілому. Через залучення до мережевих інструментів спільних викликів, хакатонів, наукових платформ і форматів обміну, дослідницькі групи, які не є частиною консорціуму, особливо нові та молоді групи, отримають вигоду від мережі та стануть її частиною. На додаток до Окрім чудових європейських лабораторій та дослідницьких центрів, до консорціуму долучаться аспіранти та видатні наукові співробітники зроблять свій внесок у роботу консорціуму.

Точна сума фінансової підтримки, яка буде надана кожному відібраному проєкту третьої сторони в рамках 1-го відкритого конкурсу Програми обміну технологіями, становить до 60 000 євро. Учасники матимуть можливість інтегрувати та протестувати свій код, метод або апаратне забезпечення на одних з найсучасніших роботизованих платформ в Європі для вирішення важливих дослідницьких завдань завдяки механізму каскадного фінансування, який підтримає їхню роботу.

Дослідники з таких організацій, як дослідницькі групи та інститути або компанії будь-якого розміру (які будуть офіційними одержувачами гранту) приєднаються до деяких основних команд euROBIN, інтегруючи та оцінюючи розроблені рішення роботів у лабораторіях-хостерах. Два партнери euROBIN, як правило, виступатимуть в якості приймаючих установ для стажування, надаючи доступ і підтримку робототехнічним платформам euROBIN.

Ми шукаємо одного (індивідуального) заявника (не консорціуми), який є

  • Компанією будь-якого розміру, зареєстрованою до 28 лютого 2023 року
  • науково-дослідною організацією
  • академічною науково-дослідною установою, зареєстрованою до 28 лютого 2023 року

Розмір фінансування: 60 000 євро.

Інфодень 21 березня

https://eurobin-project.fundingbox.com/

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “euROBIN Technology Exchange Programme”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *