MIND4MACHINES 2ND OPEN CALL

$60,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Кінцева дата подачі заявок: 19 квітня 2023 Категорії: , , ,

Опис

Повна назва: НОВІ ЦИФРОВІ ЛАНЦЮЖКИ ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ В ОБРОБНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ДЛЯ З’ЄДНАННЯ МАШИН З ЛЮДЬМИ, ПРОЦЕСАМИ ТА ТЕХНОЛОГІЯМИ
Для кого цей конкурс

Заявниками, які мають право на фінансування, можуть бути лише МСП (включаючи стартапи), зареєстровані в одній з країн-членів ЄС-27 або в асоційованих країнах програми “Горизонт 2020”. Відкритий конкурс адресований заявникам з МСП, які виступають в якості постачальників послуг в області технологій Індустрії 4.0 для партнерів-кінцевих користувачів з обробної промисловості, і очікується, що вони матимуть чітке промислове застосування, яке передбачає залучення кінцевого замовника/кінцевого споживача.

Проектні пропозиції можуть бути подані одним заявником як МСП-постачальником технологій (індивідуальний проект) або партнерством двох заявників (основний заявник та другий заявник) як МСП-постачальників технологій для комплексних рішень (спільний проект). У кожній заявці повинен бути визначений один промисловий партнер. Транскордонні партнерства всіляко заохочуються.

Бюджет підтримки

Для заявок, поданих окремими заявниками, максимальна сума, що надається на один проект, може становити до 60 000 євро – Схема підтримки інновацій та до 30 000 євро – Схема підтримки виведення на ринок.

Для заявок, поданих двома заявниками, максимальна сума гранту на один проект може становити до 120 000 євро – Інноваційна програма та до 60 000 євро – Програма підтримки виходу на ринок.

Бюджет, наданий кожному заявнику, не може перевищувати 60 000 євро за Інноваційною схемою та 30 000 євро за Програмою підтримки виходу на ринок.

Опис завдання

MIND4MACHINES має на меті підтримати мінімум 18 субпроектів у рамках двох фінансових схем, описаних нижче, розподілених відповідно до цільового рівня технологічної готовності (TRL) запропонованого рішення:

I. ПІДТРИМКА ІННОВАЦІЙ – Тестування та валідація рішень Індустрії 4.0 [TRL 5-7]

II. ПІДТРИМКА ВИВЕДЕННЯ НА РИНОК – Демонстрація та масштабування інноваційних рішень [TRL 8-9].

Такі види діяльності, як створення прототипів, тестування, демонстрація, пілотування, широкомасштабна перевірка продукту, технічні консультації, тиражування на ринку та інші послуги можуть бути профінансовані на максимальний термін до дев’яти місяців.

Додаткова інформація

Основною метою конкурсу є підвищення ефективності та конкурентоспроможності обробної промисловості шляхом впровадження новітніх цифрових технологій для більш розумної та екологічної трансформації відповідно до новітніх політик ЄС.

Цей конкурс MIND4MACHINES фінансує розробку, тестування, валідацію та виведення на ринок рішень INDUSTRY 4.0 шляхом підвищення рівня життєвого циклу/зрілості запропонованих рішень у наданні інноваційних товарів, послуг та процесів.

На додаток до грантів, отриманих в рамках відкритих конкурсів MIND4MACHINES, профінансовані МСП отримають індивідуальні послуги з підтримки акселерації. Ці послуги надаватимуться партнерами проєкту у формі тренінгів, коучингу та менторських сесій для підтримки підвищення зрілості запропонованої ідеї Індустрії 4.0, а також розвитку бізнесу заявника. Відбір акселераційних послуг буде здійснено після закриття відкритого конкурсу на основі результатів самооцінки рівня інвестиційної готовності (IRL) за допомогою онлайн-інструменту. Заявники повинні заповнити анкету самооцінки рівня інвестиційної готовності до подачі заявки.

Презентація гранту на нараді EIF 10.03.23

https://mind4machines.eu/

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “MIND4MACHINES 2ND OPEN CALL”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *