SMART4ALL

$8,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Support Matchmaking
Borodiuk Andrii

Кінцева дата подачі заявок: 15.06.2022 Категорії: , , Технології:

Опис

SMART4ALL – це гранти на короткострокові (3 місяці) проекти стажування між двома різними організаціями з двох різних країн (див. відповідні країни нижче): один академічний/промисловий партнер, який виступає як організація-відправник, та один академічний/промисловий партнер, який діє як приймаюча організація.

Експерименти з передачею знань КТЕ  включають новий тип експериментів, які дозволяють представити, протестувати менші проекти або менш зрілі ідеї і таким чином потенційно знайти сприятливий грунт для зростання та розкриття потенціалу продукту.

Діяльність, яка має право на фінансову підтримку, пов’язана з обміном знаннями CLEC (lowenergy computing (CLEC))для CPS та IoT, які будуть застосовуватися в чотирьох вертикалях SMART4ALL

  • Digitized Transport
  • Digitized Environment
  • Digitized Agriculture
  • Digitized Anything

У конкурсі можуть брати участь такі види організацій:

  • Університети та інші академічні установи .
  • МСП та трохи більші компанії , як визначено в рекомендації ЄС 2003/361 . Трохи більші компанії визначаються відповідно як організації з чисельністю персоналу менше 500 співробітників і оборотом нижче 100 мільйонів євро.

Системні інтегратори та/або постачальники технологій , тобто будь-який тип організації, що спеціалізується на передачі технологій або системної інтеграції, що обслуговує потреби кінцевих користувачів, за умови, що їх можна віднести до одного з двох попередніх типів бенефіціарів.

https://marketplace.smart4all-project.eu/

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “SMART4ALL”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *