TWIN GREEN AND DIGITAL TRANSITION 2023 (HORIZON-CL4-2023-TWIN-TRANSITION-01)

$4,000,000.00

Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант

Експерти

Ночвай Володимир

Кінцева дата подачі заявок: 20.04.2023 Категорії: , , ,

Опис

Тема: Кліматично нейтральне, циклічне та оцифроване виробництво

  • Перетворення Європи в першу циклічну, кліматично нейтральну та стійку економіку з цифровим керуванням шляхом трансформації її систем мобільності, енергії, будівництва та виробництва.
  • Сприяння відкритій стратегічній автономії шляхом керівництва розвитком ключових цифрових, сприятливих і нових технологій, секторів і ланцюжків створення вартості для прискорення та керування цифровим і екологічним переходом за допомогою технологій та інновацій, орієнтованих на людину.
  • Створення більш стійкого, інклюзивного та демократичного європейського суспільства, підготовленого та здатного реагувати на загрози та катастрофи, подолання нерівності та надання високоякісної медичної допомоги, а також розширення можливостей усіх громадян діяти в умовах екологічного та цифрового переходу.

Очікувані результати:

Очікується, що проєкти сприятимуть досягненню наступних результатів:

  • Наявність надійних моделей, симуляторів, цифрових двійників, технологій прийняття рішень та планування для конкретних мереж створення вартості, що забезпечить своєчасне відображення результатів та дозволить краще зрозуміти вплив непередбачуваних подій на виробництво та промислове виробництво.
  • Наявність технологій для швидкої адаптації логістики та виробництва до мінливих зовнішніх умов, підвищення стійкості промислових систем і ланцюгів створення вартості, а також стійкості всього виробничого процесу.
  • Розумні виробничі мережі, які є стійкими та здатними до самоадаптації у відповідь на зовнішні загрози.

Сфера застосування:

Виробництво як послуга (MaaS) – це розподілена система виробництва, в якій ресурси (включаючи дані та програмне забезпечення) пропонуються як послуги, що дозволяє виробникам отримати доступ до розподілених провайдерів для реалізації своїх виробничих процесів. Ця тема розглядає MaaS з точки зору мережі створення вартості, спрямованої на використання внутрішньої гнучкості та стійкості, що забезпечується можливістю використовувати розподілені та програмовані ресурси на вимогу, в реальних умовах, що характеризуються високою волатильністю пропозиції, вимогами ринку та зовнішніми обмеженнями.

Пропозиції повинні розробити:

  • Реалістичні практичні моделі ланцюгів доданої вартості, які дозволяють людям вчасно реагувати та краще розуміти вплив зовнішніх подій на промислову систему, а також пропонувати симуляції та сценарії, які дозволять належним чином реагувати на ці події та оптимізувати промислове виробництво.
  • Рішення, які використовують гнучкість виробничої екосистеми для реагування на зовнішні події, уможливлюють надійну міжорганізаційну інтеграцію/обмін даними в режимі реального часу на основі стандартів і підтримують часткову автоматизацію процесів від підтвердження замовлення до доставки продукту.

Моделі та симуляції повинні розроблятися з орієнтацією на людину і вести до інструкцій для автоматизованих виробничих і переробних потужностей, які можуть реалізовувати збережені сценарії і адаптувати виробничі процеси, рівні запасів і будь-які інші змінні виробничого і логістичного потоку, оптимізуючи виробництво з точки зору стійкості, маневреності і гнучкості. Слід розглянути потенціал циклічного підходу до вирішення проблеми стійкості.

Слід враховувати стійкість до збоїв, що дозволить гарантувати корисні результати та надійне виробництво навіть за неоптимальних умов. Міждисциплінарна дослідницька діяльність повинна бути спрямована на розробку надійних моделей на основі невизначених і неповних даних, а також на перетворення цих моделей у практично придатні для використання цифрові двійники, які можуть надавати інформацію та інструкції, придатні для практичних дій.

Пропозиції, подані в рамках цієї теми, повинні включати бізнес-обґрунтування та стратегію використання, як зазначено у вступі до цього Напряму, а також демонструвати свої результати на прикладі щонайменше двох реалістичних прикладів використання.

Результати сприятимуть технічній та економічній життєздатності “Виробництва як послуги” і, як очікується, сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності промисловості, а також циклічності та сталості виробничих/логістичних процесів. Пропозиції повинні пояснювати, як запропонований підхід сприяє досягненню цих цілей за допомогою вимірюваних показників.

Докладна інформація.

Розмір фінансування: 6 грантів від 4 до 6 млн євро загальним бюджетом

Дедлайн: 20.04.2023

Експерт: Правдива Олександра, Ночвай Володимир

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “TWIN GREEN AND DIGITAL TRANSITION 2023 (HORIZON-CL4-2023-TWIN-TRANSITION-01)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *